Kontakta Holmbergs El

Vill du beställa jobb, få en offert eller bara fråga något? Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi till dig. Vi har som mål att höra av oss inom 24 timmar.

 

Besök oss i Enköping


Besök oss i Västerås


Skicka post


Ragnar Lodbroks Väg 21, 723 55 Västerås

 

Kontakta oss direkt

 

Sören Holmberg

Sören Holmberg

VD Holmbergs El AB

 

070-621 02 01
soren@holmbergs-el.se

 

Becke

Becke

Elektriker

 

070-534 63 51
becke@holmbergs-el.se

 

Christoffer

Christoffer

Elektriker

 

070-536 02 01
christoffer@holmbergs-el.se

 

Douglas

Douglas

Elektriker

 

douglas@holmbergs-el.se

 

Jesper

Jesper

Elektriker

 

073-025 67 76
jesper@holmbergs-el.se

 

Joel

Joel

Elektriker

 

070-445 75 06
joel@holmbergs-el.se

 

Nicklas

Nicklas

Elektriker

 

073-617 19 10
nicklas@holmbergs-el.se

 

Pontus

Pontus

Elektriker

 

072-707 02 01
pontus@holmbergs-el.se

 

Robin

Robin

Elektriker

 

070-293 58 54
robin@holmbergs-el.se

 

Tommy

Tommy

Elektriker

 

tommy@holmbergs-el.se

 

Simon

Simon

Lärling

 

simon@holmbergs-el.se